Aktuality

A budete mít fyzioterapeuta? Budeme!

Ne každý domov se zvláštním režimem zaměstnává odborného fyzioterapeuta, který by se věnoval udržování a nácviku pohybových schopností klientů. Fyzioterapeutů není na trhu práce mnoho a Domov není nemocnice. Lomnický Domov také není nemocnice, ale profesionální fyzioterapii svým klientům nabídne. Zřídili jsme rehabilitační místnost, zajistili jsme fyzioterapeuta na plný úvazek a začínáme nakupovat rehabilitační pomůcky. Ve spolupráci s ústavem Arbo de Vivo se rovněž podílíme na přípravě projektu, který by měl zpřístupnit pro domovy seniorů docela nákladné inteligentní cvičební zařízení. Fyzioterapie v DOMOVĚ DOMA bude prostě doma.

Domov pro seniory

ALCH Lomnice, SE
Husova 4, 513 01  Semily
ID datové schránky: 3z2qjxs

  +420 481 622 580
  +420 739 551 271
   info@alchlomnice.cz

Nejnovější příspěvky

PEČENÍ NÁS BAVÍ 

PEČENÍ NÁS BAVÍ 

Někdo tomu říká ergoterapie, pro nás to je zpestření dne. Společně s klienty si upéct buchtu nebo třeba štrůdl k odpolední kávě znamená zapojit jemnou motoriku, ruce i hlavu… a ještě si na závěr pochutnat. Už víte, proč máme na každém poschodí...

OBRAZEM: CO CELÉ DNY V DOMOVĚ DĚLÁME?

OBRAZEM: CO CELÉ DNY V DOMOVĚ DĚLÁME?

Ne zrovna celé dny, ale když je chuť, děláme to, co nás baví, co nás udržuje v kondici a co nás rozvíjí. Rozhodně se u nás v DOMOVĚ DOMA nenudíme.