Aktuality

PEČUJETE O RODINNÉHO PŘÍSLUŠNÍKA S ALZHEIMEROVOU CHOROBOU?
PEČUJETE O RODINNÉHO PŘÍSLUŠNÍKA S ALZHEIMEROVOU CHOROBOU?

Ve spolupráci s ústavem Arbo de Vivo jsme připraveni nabídnout Vám již nyní účinnou pomoc. Zkušená a odborně vzdělaná sociální pracovnice, která se dlouhodobě specializuje na tuto klientelu, Vám může poradit s problémy vznikajícími v průběhu péče, provést certifikované testování kognitivních funkcí, navštívit v domácnosti a pomoci ji přizpůsobit pečované osobě. Zároveň se můžete nezávazně zaregistrovat jako osoba pečující o člověka s Alzheimerovou chorobou a dostávat od nás pravidelně zajímavé informace pro pečující osoby.

Kontaktujte nás na e-mailu socialni.lomnice@domovdoma.cz nebo kancelar@arbodevivo.cz. Ústav Arbo de Vivo poradensky působí v semilsko-lomnickém regionu a rovněž na území města Česká Lípa.

ALCH Lomnice, SE
Husova 4, 513 01  Semily
ID datové schránky: 3z2qjxs

  +420 481 622 580
  +420 739 551 271
   info@alchlomnice.cz

Nejnovější příspěvky

PEČENÍ NÁS BAVÍ 

PEČENÍ NÁS BAVÍ 

Někdo tomu říká ergoterapie, pro nás to je zpestření dne. Společně s klienty si upéct buchtu nebo třeba štrůdl k odpolední kávě znamená zapojit jemnou motoriku, ruce i hlavu… a ještě si na závěr pochutnat. Už víte, proč máme na každém poschodí...

OBRAZEM: CO CELÉ DNY V DOMOVĚ DĚLÁME?

OBRAZEM: CO CELÉ DNY V DOMOVĚ DĚLÁME?

Ne zrovna celé dny, ale když je chuť, děláme to, co nás baví, co nás udržuje v kondici a co nás rozvíjí. Rozhodně se u nás v DOMOVĚ DOMA nenudíme.