Aktuality

Tvoříme DOMOV DOMA 

Domov se zvláštním režimem v Lomnici nad Popelkou bude především DOMOV. Bude místem, kde má klient jistotu, že všechno, co zvládne, bude moci i nadále dělat sám, a co nezvládne, s tím mu zaměstnanci Domova pomohou. Bude místem, kde funguje společné setkávání a kde se respektuje právo na soukromí. Bude budovou, která je postavena s ohledem na potřeby klientů i zaměstnanců, a to ve městě, které je snadno dostupné veřejnou dopravou i automobilem.

Lomnici nad Popelkou je nejen hezky, ale i zdrávo. Vždyť je to bývalé lázeňské město.

Domov se zvláštním režimem v Lomnici nad Popelkou nebude jen Domov, bude to DOMOV DOMA – tak se bude jmenovat. A to bude i největší každodenním úkolem všech, kteří v něm budou pracovat. Vytvořit skutečný DOMOV, kdy rodinu budou tvořit klienti i zaměstnanci. 

Více o nás se dočtete ZDE: 

Domov se zvláštním režimem
Domov se zvláštním režimem

ALCH Lomnice, SE
Husova 4, 513 01  Semily
ID datové schránky: 3z2qjxs

  +420 481 622 580
  +420 739 551 271
   info@alchlomnice.cz

Nejnovější příspěvky

PEČENÍ NÁS BAVÍ 

PEČENÍ NÁS BAVÍ 

Někdo tomu říká ergoterapie, pro nás to je zpestření dne. Společně s klienty si upéct buchtu nebo třeba štrůdl k odpolední kávě znamená zapojit jemnou motoriku, ruce i hlavu… a ještě si na závěr pochutnat. Už víte, proč máme na každém poschodí...

OBRAZEM: CO CELÉ DNY V DOMOVĚ DĚLÁME?

OBRAZEM: CO CELÉ DNY V DOMOVĚ DĚLÁME?

Ne zrovna celé dny, ale když je chuť, děláme to, co nás baví, co nás udržuje v kondici a co nás rozvíjí. Rozhodně se u nás v DOMOVĚ DOMA nenudíme.